sadsad x
asdasd
Merhaba,

Siparişleriniz 13 Nisan - 15 Nisan Tarihleri Arasında Sevk Edilecektir.

İlginiz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
Kargo ve Teslimat

Ücretsiz Teslimat

Tüm siparişlerinizde kargo ücretini biz karşılıyoruz.

 

Kargo ve Teslimat

Türkiye sınırları içerisindeki herhangi bir adrese sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz Ups Kargo güvencesi altında size teslim edilecektir.

Siparişleriniz 24 saatte ( Pazartesi – Cuma ) günleri arasında kargoya teslim edilmektedir. Bayram ve resmi tatillerde kargoya verilme süresi takip eden ilk iş günüdür.

Teslimat adresinizin genel merkezimize uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Siparişleriniz Mng Kargo tarafından hafta içi 09:00-19:00 – Cumartesi 09:00 – 13:00 saatleri arasında adresinize teslim edilecektir.

 

Kargo takibi ile ilgili alacağınız e-posta ve bildirimler

Siparişiniz Kargoya Verildi : Siparişinizin verilen adrese teslim edilmek üzere kargoya teslim edilmesinin ardından bu e-posta gönderilmektedir. Bu mail içerisinde bulunan kargo takip numaranızla Kargom Nerede butonundan siparişinizi takip edebilirsiniz.

Teslim Edildi : Siparişiniz size teslim edildiği anda bu e-posta gönderilmektedir.

 

Teslimatı Geciktiren Durumlar

Teslimat adresi olarak vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğu sipariş teslimat sürenizi doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle adres bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması teslimatın en hızlı şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Siparişin teslim edileceği bölgedeki olumsuz hava ve ulaşım koşulları teslimat süresini geciktirebilir.

Merkezi konumda bulunmayan adresiniz için teslimat süresi, kargo şirketinin bulunduğunuz bölgeye uzaklığına göre teslimat günlerinde süre uzayabilir.

Bayram ve özel günlerde kargo şirketinin yoğunluğundan dolayı siparişlerinizin tesliminde süre uzayabilir. Bu sürelerde siparişlerinizi önceden vermeniz teslimatın en hızlı şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

 

Adres Değişikliği

Sipariş oluşturulduktan sonra adres değişikliği yapılamamaktadır. Aksi halde siparişiniz önce venusayakkabi.com’a geri döner, sonra sizin belirlediğiniz yeni adrese yönelik teslim süreci en başından başlar.

 

Sipariş Ulaşmazsa

Siparişleriniz sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilir. Adresinizde bulunmamanız halinde, Ups kargo görevlisi ertesi gün tekrar adresinize gelerek paketi teslim etmektedir. İkinci defa adresinizde bulunmamanız halinde Ups kargo görevlisi paketinizi en yakın Ups kargo şubesinden alacağınızı belirten bir not bırakır. Paketi belirtilen Ups kargo şubesinden en geç 2 gün içinde teslim almanız gerekir. Aksi halde paketiniz venusayakkabi.com’a geri döner.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.