sadsad x
asdasd
Ödeme Seçenekleri

obirayakkabi.com online alışveriş sitesinde 3 farklı ödeme yöntemi ile güvenli ve avantajlı ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme

1 - Visa ve Mastercard kredi kartları, banka kartları ve sanal kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz.

2 - Anlaşmalı olduğumuz bankaların kartları ile 6 taksite kadar vade farksız alışveriş yapabilirsiniz.


Havale/Eft ile Ödeme

Havale/eft ile ödeme seçeneğini kullanarak alışverişlerinizde %3 ekstra indirim kazanabilirsiniz.


Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme seçeneği ile siparişiniz size teslim edildiği anda ödemenizi kargo görevlisine yapabilirsiniz. Kapıda Ödeme hizmet bedeli 14,90TL dir. Bu kargo ücreti değildir.


Hediye Çeki

Geçerli bir hediye çekiniz olduğu taktirde, sepetinizde hediye çeklerinizi kullanarak indirim sağlayabilirsiniz. Hediye çeklerinize üye girişi yaptıktan sonra ‘’Hediye Çeklerim’’ bölümünden ulaşabilirsiniz.


Güvenli Ödeme

1 - obirayakkabi.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde obirayakkabi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin obirayakkabi.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

2 - Alt limit olmaksızın tüm kartlı alışverişlerinizde ’’3D secure’’ güvenli ödeme sistemi kullanılmaktadır.  Güvenli Ödeme, Internet'ten yapılan kredi ve banka kartı işlemleri için ek bir güvenlik katmanı olarak tasarlanmış XML tabanlı bir protokoldur. Ödemelerin kartın yasal sahibi tarafından yapıldığını doğrulayarak online alışverişi daha güvenli hale getirir. Online işlemlerinizi, mağazada yaptığınız alışverişler kadar güvenli, hızlı ve kolay hale getirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.