sadsad x
asdasd
Sipariş


Nasıl sipariş verebilirim ?

Mobil ve web uyumlu sitemiz üzerinden veya mobil uygulamamızdan dilediğiniz saatte Türkiye’deki bir adrese sipariş verebilirsiniz.

Telefon veya whatsapp müşteri hizmetlerimizden hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında kapıda ödeme yöntemi ile siparişlerinizi verebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için buraya tıklayınız.


Hazırlık Süreci

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1-8 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.


Siparişinizle ilgili alacağınız e-posta ve bildirimler

Siparişinizi oluşturduktan sonra aşağıdaki bildirimler gönderilmektedir. Bazı durumlarda e-postalar mail adresinizin spam (gereksiz) mail kutusuna düşebilmektedir. Mailinizin gelen kutusu ve spam kutusunu kontrol etmeniz siparişinizin takibini kolaylaştıracaktır.

Siparişiniz Alındı : Siparişiniz tamamlandıktan kısa bir süre sonra ödemenizin alınması ve siparişinizin onaylanmasına takiben bu e-posta gönderilmektedir. Bu mail içerisinde, sipariş bilgileriniz bulunmaktadır.

Siparişiniz Kargoya Verildi : Siparişinizin verilen adrese teslim edilmek üzere kargoya teslim edilmesinin ardından bu e-posta gönderilmektedir. Bu mail içerisinde bulunan kargo takip numaranızla Kargom Nerede butonundan siparişinizi takip edebilirsiniz.

UPS Kargo Sms Bilgilendirme : Siparişinizi ups kargo depomuzdan teslim aldığında Ups kargo tarafından, kargo bilgilerinize ait sms gönderilmektedir.

Teslim Edildi : Siparişiniz size teslim edildiği anda bu e-posta gönderilmektedir.

İptal Edildi : Siparişinizin bir kısmı yada tamamı herhangi bir sebeple iptal edilirse bu e-posta gönderilmektedir.

İade Edildi : Satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda, bu ürün ya da ürünlerin depomuza ulaşmasını takip eden 5 iş günü içerisinde talebinizle alakalı bilgilendirme amaçlı iade e-postası gönderilmektedir. Detaylı bilgi almak için İade ve İptal koşullarımızı okumanızı rica ederiz.

Yukarıdaki bilgilendirmeler dışında, üye girişi yaptıktan sonra hesabınızın altında bulunan ''Siparişlerim'' sekmesinden, siparişinizin tüm süreçlerini görebilirsiniz.


Sipariş Ekleme / Çıkarma

Siparişinizi onayladıktan sonra siparişiniz üzerinde değişiklik yapmak, ürün eklemek yada çıkarmak mümkün değildir. Siparişiniz üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız, verdiğiniz siparişi iptal ederek yeni bir sipariş oluşturunuz. İptal etmek için İade ve İptal koşullarımızı incelemenizi rica ederiz.


Sipariş Takibi

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra üye girişi yaparak hesabınızın altındaki ’’Siparişlerim’’ sekmesinden yada Kargom Nerede butonundan siparişlerinizin kargo durumunu sorgulayabilirsiniz.

 

Teslimat sonrası değişim

obirayakkabi.com’da değişim yapılmamaktadır. Böyle bir isteğinizin olması durumunda lütfen ürünlerinizin iade işlemini başlatarak yeni bir sipariş oluşturunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.