sadsad x
asdasd
Gizlilik ve Güvenlik

Değerli obirayakkabi.com üyesi,

Gizliliğiniz ve güvenli alışveriş yapmanız bizim için çok önemlidir, güvenlik haklarınız prensibimizdir.


GİZLİLİK

obirayakkabi.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.


obirayakkabi.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece obirayakkabi.com bünyesinde kullanılmaktadır.

obirayakkabi.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

obirayakkabi.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, obirayakkabi.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla obirayakkabi.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.ÖDEME GÜVENLİĞİ

1 - obirayakkabi.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde obirayakkabi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin obirayakkabi.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Sitemizde 128 Bit SSL Güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

 

2 - Alt limit olmaksızın tüm kartlı alışverişlerinizde ’’3D secure’’ güvenli ödeme sistemi kullanılmaktadır.  Güvenli Ödeme, Internet'ten yapılan kredi ve banka kartı işlemleri için ek bir güvenlik katmanı olarak tasarlanmış XML tabanlı bir protokoldur. Ödemelerin kartın yasal sahibi tarafından yapıldığını doğrulayarak online alışverişi daha güvenli hale getirir. Online işlemlerinizi, mağazada yaptığınız alışverişler kadar güvenli, hızlı ve kolay hale getirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.