sadsad x
asdasd
Hakkımızda

     Bir Hayalimiz var, Türkiye’nin tercih edilen markası olmak…

     Bir Hayalimiz var, Dünya’nın tercih edilen markası olmak…

 

     Kısa zamanda Büyük adımlar…

     Çeyrek asırlık tecrübemizle, sektöre hizmet eden saygın firmalardan biriyiz. İdeallerimiz doğrultusunda, özenle hazırlamış, kalitesi kanıtlanmış ürünlerimizi üretip başta Türkiye olmak üzere Dünya’nın bir çok ülkesine ihraç ederek tüketiciyle buluşturuyoruz.

     Amatör ruhumuz, profesyonel kadromuz, sürekli artan tecrübemizle özenle hazırladığımız koleksiyonlarımız her sezon sektöre ışık tutarak, sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Kendimize özgü tasarımlarımız, ürünlerimizin en önemli özelliğini oluştururken, ayak sağlığı düşünülerek, sağlam, kaliteli, gözalıcı ve şıklığından ödün vermeden, her mevsim ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir. Üretimden satışa, her alanda hizmet verirken, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

     Türkiye ve Dünya geneli yaygın bayi ağımızla ürünlerimizi tüketiciye ulaştırmaktayız.

     Geniş üretim kapasitesine sahip modern üretim tesislerimiz ile her gün binlerce ürünü sizler için üreterek, beğeninize sunuyoruz.

     Ayak sağlığı ve konforundan vazgeçemeyenler için düşünülen ve hayata geçirilen, Airflow ( Hafızalı Taban ) sistemini ilk kez tüketiciyle buluşturduk. 12. Yılını kutladığımız Airflow sistemimiz her geçen gün daha da geliştirilerek, ülkemizde ve Dünya’da vazgeçilmez bir ‘’Ayak Sağlığı Konforu’’ oluşturmaya devam ediyor.

     Tracking, Spring, Airflow ve Guardio sistemlerimizle müşterimizin ihtiyaçlarının en üst düzeyde karşılanmasını sağlamaktayız.

     Sizlere hizmet etmek için çalışmak, duyduğumuz en büyük mutluluk…

     Her Zaman Bir Adım Önde…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.